Kalite

 

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

Bu amaç doğrultusunda;
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak kendimizi sürekli yenileyen bir Şirket olmaya çalışırız. Müşteri memnuniyetini ölçerek gerekli aksiyonları alırız. Performans takipleri yaparak iş süreçlerimizi etkin kılarız. Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi yönünde çalışırız.

Yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak yönünde iletişim ve eğitim kanallarını etkin kılarız. Distribütör ve tedarikçilerimiz ile işbirliğini her fırsatta geliştirmeye çalışırız. Geliştirdiğimiz projeler ile topluma katkı sağlama yolunda adımlar atarız.

e-Posta Yazdır

Dokümanlar

Büyük resim için tıklayınız!
Büyük resim için tıklayınız!
Büyük resim için tıklayınız!
Ziyaret : 984637
ÇAYIROVA DEMİR ÇELİK SAN. TİC. A.Ş., çelik hasır, hasır çelik, çesan, çit hasırı, demir celik, çayirova, nervürlü kangal demir, nervürlü çubuk demir, boy çubuğu, etriye, özel çelik hasırlar, beton çelik hasırı, q131, q188, q221, q335, q106, q158, q188/188 , q131/131, q221/221, q335/335, q tipi çelik hasır, r tipi çelik hasır, donatı çeliği, celik, hasir, celik hasir, hasir celik, nervurlu, celik hasirlar, celik hasir fiyatlari, celik hasir olculeri, inşaat demiri, cit, çit